130 let SDH STRÁŽOV

Vydáno dne 19. 08. 2005 (2959 x přečteno)

Počátek září bude také ve Strážově ve znamení velkých hasičských soutěží. Strážovští budou totiž v rámci oslav 130 let založení sboru hostit dvě významné akce.

V sobotu 3. září 2005 se u nás sjedou nejlepší hasičské kolektivy z celé České republiky, neboť budou v požárním sportu bojovat o pohár starosty Sdružení hasičů Čech, Moravy
a Slezska. Strážov je první obcí v Plzeňském kraji, která bude tuto významnou celostátní soutěž hostit. Druhá akce je připravena na pouť. V sobotu 17. září 2005 se v rámci Pošumavské ligy ve Strážově uskuteční soutěž v požárním sportu. Všichni Strážováci budou mít tedy při těchto dvou závodech možnost na vlastní oči spatřit zdatnost a umění nejlepších českých hasičských kolektivů.