ČERPACÍ STANICE PŘIJÍMÁ PLATEBNÍ KARTY

Vydáno dne 08. 07. 2013 (2158 x přečteno)

S účinností od 19. června 2013 je možné za nákup pohonných hmot i zboží na provozovně Strážovské čerpací stanice s.r.o. platit bezhotovostně platební kartou. Cílem je zajištění většího komfortu služeb pro stávající zákazníky a snaha o rozšíření počtu řidičů, kteří budou naši čerpací stanici využívat. Terminál je zde osazen na zkušební dobu s tím, že následně bude zhodnocena jeho vytíženost.

Věříme, že naši snahu oceníte využíváním služeb čerpací stanice, jejíž stoprocentním vlastníkem je Město Strážov, a přispějete tím k zajištění fungování tohoto subjektu i do budoucna. Vždyť je to zařízení nás všech, a tak bychom se k němu měli také chovat. Velice si vážíme každého zákazníka a jsme vděčni, když našich služeb využívají i místní podnikatelé.

A to není všechno. U místní čerpací stanice jsme pro Vás totiž zajistili další novou komfortní službu. V souvislosti s rušením místní pobočky České spořitelny a.s. jsme připravili službu CashBack. Pokud nakoupíte pohonné hmoty minimálně za 300 Kč a zaplatíte kartou, můžete v provozovně Strážovské čerpací stanice s.r.o. požádat o vydání hotovosti až 1 500 Kč z vašeho bankovního účtu. Nemusíte tak již hledat bankomat. Na jednom místě zaplatíte za benzín či naftu a také si pohodlně vyberete hotovost. Služba CashBack je zpoplatněna podle podmínek banky, která platební kartu vydala, avšak ve většině bank je bez poplatku, nebo za poplatek nižší než výběr z bankomatu.

Ing. Josef Rousek, starosta Města Strážov a jednatel Strážovské čerpací stanice s.r.o.