Povodňový fond

Vydáno dne 16. 07. 2003 (2856 x přečteno)

Obec Strážov využila možnosti zřídit povodňový fond obce, ze kterého budou hrazeny příspěvky vlastníkům nemovitostí na opravy vad či poruch domů vzniklých v důsledku povodní a přívalových dešťů v roce 2002.

Prostředky z fondu mohou být použity pouze na opravy statických poruch nosných konstrukcí, vnějších a vnitřních omítek, střech a technického zařízení budov (elektroinstalace, vodovod, kanalizace a plyn), přičemž celková výše nákladů na opravu domu musí být vyšší než 71500,- Kč. Příspěvek se posky-tuje ve výši 70 % nákladů a oprava musí být provedena do 31. prosince 2003. Podmínkou přidělení dotace je předložení znaleckého posudku na odhad škod a dalších dokladů. Budete-li chtít žádat o příspěvek informujte se co nejdříve na další podrobnosti na obecním úřadě.