SVOZ NEBEZPEČNÉHO A VELKOOBJEMOVÉHO ODPADU

Vydáno dne 19. 10. 2006 (3067 x přečteno)

svoz nebezpečného odpadu

bude proveden

v sobotu 21. října 2006

ze sběrného dvora v Káclinku

ODPAD MUSÍ BÝT VE SBĚRNÉM DVOŘE ULOŽEN

NEJPOZDĚJI DO 9.30 HOD.

Z ostatních osad je tentokrát nutné odpad dopravit do Strážova. V odůvodněných případech zajistí odvoz na základě telefonické domluvy obecní úřad. Tradiční svoz ze všech obcí a osad bude proveden opět v jarních měsících 2007.

Sbírat se budou akumulátory, zářivky, lednice, mrazničky, televize, pneumatiky, barvy a další odpad zařazený dle katalogu mezi nebezpečný.

svoz velkoobjemového odpadu

Na parkovišti u sokolovny ve Strážově bude umístěn velkoobjemový kontejner na odpad v sobotu 21. října 2006 od 8.00 hod. do naplnění kontejneru.

Občané tam budou moci uložit odpad, který se nevejde do popelnic. Do kontejneru nepatří stavební suť, železo nebo nebezpečný odpad.

Uložení všech odpadů je pro místní občany zdarma, neboť je financováno v rámci poplatku za odpady.