Bookmark and Share

TENISOVÝ TURNAJ

Vydáno dne 15. 10. 2014 (2310 x přečteno)

Členové oddílu stolního tenisu Sokola Strážov uspořádali v sobotu 11.října 2014  IV.ročník turnaje ve čtyřhře ve velkém tenisu. Přihlásilo se 14 hráčů. Hrálo se tradičně systémem každý s každým na 3 vítězné gamy. Složení párů bylo nalosováno, v průběhu turnaje se však složení měnilo z důvodu odchodu několika hráčů.

Výsledky v článku. Fotogalerie zde.

Vítězem základní části se stali díky lepšímu skóre Tomáš Janda a Olda Štolfa, na druhém místě skončili Pepík Soušek s Radkem Pelánem. Třetí příčku obsadila dvojice Karel Soukup a Vašek Soušek

Po odehrání všech utkání byl podle pořadí v tabulce sestaven pavouk a pokračovalo se systémem „play off “. Vítěz základní části postoupil přímo do semifinále, ostatní páry svedli o postup do něj zajímavé boje. Čtvrtfinálové dvojice (tučně označené vybojovaly postup do semifinále) :

Karel Soukup, Bob Kalivoda - Michal Chaluš, Radek Holub

Pepík Soušek, Radek Pelán - Jan Kalivoda, Luboš Hlávka

Štěpán Presl, Zdeněk Kolář st. - Standa Ebenstreit, Tomáš Kalivoda

V boji o finále se tak na kurtech potkali :

Olda Štolfa, Jindra Schovanec - Michal Chaluš, Radek Holub

Pepík Soušek, Radek Pelán - Standa Ebenstreit, Tomáš Kalivoda

V boji o 3.místo Olda Štolfa, Jindra Schovanec nestačili na pár Standa Ebenstreit, Tomáš Kalivoda. Do finále již nenastoupil Michal Chaluš, zaskočil za něj Olda Štolfa. Finálový boj byl vyrovnaný. Z vítězství se radovali Radek Holub s Oldou Štolfou.